Przypomnienie - Warunki korzystania z Forum

W miejscu tym będą zamieszczane informacje dla użytkowników Forum

Moderator: Moderator

Przypomnienie - Warunki korzystania z Forum

Postprzez Administrator » 17 sty 2014 03:49

Witam wszystkich.
Przypominam że każdy z użytkowników rejestrujących się na tym forum wyraża zgodę na:
"
Rejestrując się na „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz”. „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony http://www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie http://www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „AC Spółka Akcyjna - Forum Autogaz” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
"
Pozdrawiam. Admin
Administrator
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 lis 2006 12:03
Lokalizacja: AC S.A.

Powrót do Informacje dla użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron